قوانین سایت

این برگه مجموع تمام قوانین سایت می باشد از جمله قوانین در مورد خریداران و مشتریان و خوانندگان مطالب سایت.

۱- تمام حقوق مادی و معنوی سایت تحت امتیاز سایت کانون وردپرس می باشد و هر گونه کپی برداری یا سوئ استفاده مورد شکایت و پیگیری قرار میگیرد.

۲- در صورت استفاده از مطالب آموزشی سایت و کپی بخشی یا تمام مطلب در سایتتان اجبار به لینک دادن به سایت کانون وردپرس با عبارت لینک دهنده “کانون وردپرس” می باشید.

۳- ما تنها وظیفه داریم تا به مشتریان سایت پشتیبانی و خدمات دهیم و برای موارد رایگان روی سایت تا جایی که وقت باشد کمک و راهنمایی میکنیم.

۴- اگر میخواهید محصول سایت ما را در سایتتان برای فروش قرار دهید تنها با اجازه مدیر سایت کانون وردپرس یعنی آقای مهندس و به همراه پرداخت مبلغی بابت این کار اجازه این کار را دارید.

۵- اگر مشکلی در قالب یا افزونه ها یا فارسی سازی آن ها مشاهده کردید از طریق تیکت به ما اطلاع دهید.

۶- ما همواره به فکر امنیت مشتری هستیم و خواهیم بود و از شما عزیزان هم خواهش میکنیم تا ما را همراهی کنید و بعد از اینکه اطلاعات هاست خود را برای نصب قالب یا افزونه یا بررسی مشکلات ارسال میکنید آن ها را تغییر دهید تا کارتون از محکم کاری عیب نکنه.

۷- در مورد مشکل سرعت قالب ها باید بگم که مشکل سرعت در دموی ما به دلیل این می باشد که چندین قالب به همراه دمو همگی روی یک هاست نصب شده اند و اگر شما هم در سایتتان مشکل سرعت دارید باید بگم که تنها قالب باعث کندی سایت نمی باشد و توصیه میکنم مقالات افزایش سرعت سایت وردپرس را در سایت ما بخوانید و از آن ها استفاده کنید.

۸- در مورد آپدیت های قالب ها و افزونه ها باید بگم که ما سعی میکنیم تا در کمترین زمان آپدیت ها را به صورت رایگان به مشتریان بدهیم ولی کمی زمانبر هست و اگر شما نیاز داشتید تا سریعتر آپدیت کنید لطفا یک تیکت ارسال کنید تا زودتر براتون آپدیت را انجام دهیم.

۹- ما تضمینی بابت اورجینال بودن تمام قالب های سایت نمدهیم و از آنجایی که هر زمان امکان بسته شدن اکانت ما در سایت تم فارست می باشد نمیتوانیم برای کسب اطمینان شما عزیزان نام کاربری حساب را در سایت قرار دهیم.

۱۰- ما تاکید میکنیم حتمی قبل از خرید از سایت ما در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید آپدیت محصولات خریداری شده را به صورت رایگان از پنل کاربریتان دریافت کنید و در صورتی که ثبت نام نکردید ما نمیتوانیم کاری کنیم و از افزودن محصول به اکانتی که شما تازه ساختید معذوریم.

۱۱- پشتیبانی محصولات تا زمانی که ما باقی بمانیم و از بین نرفته باشیم کاملا رایگان می باشد و امیدوارم با حمایت و کمک شما دوستان به رتبه اول تبدیل شویم و بهترین خدمات را به شما بدهیم.

۱۲- ما هرگز در سایت تبلیغات قرار نمیدهیم به دلیل حمایت از مشتریان و بازدیدکننده ها تا به راحتی از سایت استفاده کنند پس خواهش میکنم درخواست تبلیغات ارسال نکنید.

۱۳- حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متعهد می شود که لینک کپی رایت کانون وردپرس را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت ۱ ماه بعد از خرید میباشد.

۱۴- عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با کانون وردپرس دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۱۵- نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

۱۶- مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۱۷- نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۱۸- محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۱۹- محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات کانون وردپرس کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دمین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دمین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگ دمین ها هم انجام شود.

۲۰- قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از کانون وردپرس دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۲۱- بازگشت وجه :  به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدباز می باشد و عملا در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است، هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد ، پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

۲۲- خدمات کانون وردپرس به همان شکلی که هستند ارایه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز مشتری بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارایه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای کانون وردپرس که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارایه شوند فاقد اعتبار می باشند. کانون وردپرس هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. کانون وردپرس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.

آموزش وردپرس و قالب وردپرس