درباره ما

اکنون کانون وردپرس در زمینه های : فارسی سازی قالب وردپرس و افزونه وردپرس ، بهینه سازی سایت های وردپرسی و ارائه قالب و افزونه وردپرس فعالیت می کند .
وب سایت کانون وردپرس توسط آقای مهندس مدیریت می شود و دوستان عزیزی نیز در بخش های مختلف پشتیبانی ، بهینه سازی ، طراحی و … مشغول ارائه خدمات به کاربران عزیز سایت می باشند.

وردپرس چیست ؟

یک سیستم مدیریت محتوا تحت وب میباشد که برای شما یک سایت کامل و جامع راه اندازی میکند .( بهترین سیستم مدیریت جهان)

سایت کانون وردپرس ؟

گروه کانون وردپرس در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و بر آن است که بتواند یک سایت جامع برای اموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه های وردپرس به زبان فارسی در ایران باشد و با آموزش مباحث وردپرس و ارائه قالب ها و افزونه های وردپرس به طراحان سایت پارسی زبان کمک کند .

پشتیبانی محصولات

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته (البته ما هم شب ها میخوابیم ) و ۷ روز هفته در تمام سال به صورت ایمیل و تیکت با ما در ارتباط باشید و تیم ما مشکل شما را در سریع ترین زمان حل خواهد کرد .

روش پرداخت و تحویل محصول

پرداخت هزینه قالب و افزونه ها به صورت کاملا الکترونیک و به وسیله درگاه بانک پارسیان صورت میگیرد و تمام کارت های عضو شتاب را پشتیبانی میکند که شما بعد از پرداخت وجه و انتقال به سایت صفحه ای مشاهده میکنید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود و همینطور یک ایمیل حاوی لینک های دانلود محصول در آن قرار گرفته  و کل مراحل خرید در کمتر از ۲ دقیقه صورت خواهد گرفت .

آپدیت محصولات خریداری شده

تیم کانون وردپرس همواره در تلاش است تا بعد از اطلاع از آپدیت جدید قالب ها و افزونه ها آن ها را سریعا آپدیت کرده و در سایت برای دانلود خریداران قرار داده تا بتوانیم هرچه بیشتر اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب کنیم .

آموزش وردپرس و قالب وردپرس